Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

14 yaşındaki öğrencisine cinsel istismarda bulunan evli öğretmen, hapis cezasından kurtulamadı

Galler’de yaşayan 28 yaşındaki evli beden eğitimi öğretmeni Katie Smith, 14 yaşındaki erkek öğrencisine çıplak fotoğraf ve cinsel içerikli mesajlar yolladıktan sonra öğrencisini görev yaptığı okulun malzeme deposuna götürüp cinsel istismarda bulundu. Öğretmen, üç yıl hapis cezası aldı.Kadın öğretmen, hakim kararı okurken gözyaşlarına boğuldu. Öğretmen, cezasının iki buçuk yılını hapiste geçirecek. FOTOĞRAFLARI ARKADAŞLARINA GÖNDERİNCE İLİŞKİYİ BİTİRDİ Öğrencisi ile bir kez okulun bir kez de parkta olmak üzere iki defa ilişkiye giren öğretmen, öğrencisine yolladığı fotoğrafları arkadaşlarına gönderdiğini duyunca ilişkisini bitirdi. Öğrenci, annesine öğretmeni ile ilişki yaşadığını söyledi. Bunun üzerine annesi durumu polise bildirdi. DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YAPMIŞ Mahkemede öğrencisi ile ilişki yaşadığını kabul eden öğretmen, evliliğinde sıkıntılar yaşadığı, görünüşünü beğenmediğini, başkalarının kendisine iltifat etmesine ihtiyaç duyduğunu ve dikkat çekmek için öğrencisi ile ilişkiye girdiğini söyledi. PSİKOLOJİK TEDAVİ UYGULANACAK Öğretmen üç yıl hapis cezası veren hakim Kara Shead, öğretmenin ruhsal sorunlarının bulunduğunu ama çocuk taciz eden yetişkinlere gereken sert mesajı vermek için hapis kararı vermek zorunda kaldığını söyledi. Mahkeme ayrıca öğretmene psikolojik tedavi uygulanması kararını verdi.

Bir önceki yazımız olan Yunanistan'dan küstah sözler: Türkiye, Doğu Akdeniz'deki tüm gemilerini derhal çekmeli başlıklı makalemizde Akdeniz, Doğu Akdeniz ve Dünya hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir