Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

ABD’de 3,5 metrelik timsahın tedavi görüntüleri 1,5 milyon kez izlendi

3,5 metre boyundaki 300 kilo ağırlığındaki Bob isimli dev timsah arka bacak topallığı nedeniyle ABD’deki Florida Üniversitesi Veterinerlik Koleji’nde, tedavi altına alındı. Hastane yetkilileri, Bob’un bugüne kadar tedavi ettikleri en büyük timsah olduğunu açıklarken, dev timsahın tedavi görüntüleri yaklaşık 1,5 milyon kez izlendi. VETERİNERİN ZİYARETİNDE FARK EDİLDİ Üniversite veterinerleri tarafından Timsah Bob’un görüntüleri yayınlandı ve Bob saatler içinde internette yaklaşık 1,5 milyon kişiye ulaştı. Bob’un hastalığı, veteriner Darryl Heard’ün St.Augustine Timsah Çiftliği Zooloji Parkı’na yaptığı ziyarette fark edildi. Bob’un arka bacağında topallama fark eden veteriner, tedavi için Bob’u veteriner kliniğine getirdi. Timsah Bob’un arka ayağında enfeksiyon tespit edildi ve antibiyotik tedavisinden sonra yaşadığı parka geri götürülecek.

Bir önceki yazımız olan Kapıyı kırıp bahçeye girdi! Ev sahibinin ayağını dürterek uyandıran ayı şaşkınlık yarattı başlıklı makalemizde Amerika Birleşik Devletleri, Dünya ve Haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir