Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Ali Koç’un 108 milyon euroluk borcu Türk Lirası’na çevirmesi, Fenerbahçe’nin 110 milyon TL kar yapmasını sağladı

Fenerbahçe’de Ali Koç başkanlığındaki yönetim, borç yükünü azaltmak için yoğun çaba sarf ediyor. Sarı-lacivertlilerin 2 ay önce yaptığı akıllı hamle TL üzerinden kulübe önemli bir kazanç sağladı. 108.2 milyon euroluk döviz borcunu kurun 7.71 TL olduğu dönemde 7.23’ten TL’ye çevirmeyi başaran sarı-lacivertliler, yaklaşık 52 milyon TL’lik bir kazanç sağlamıştı. GÖZLER TFF’DE Aradan geçen 2 aylık sürede euro kurunun 8.07 TL’ye çıkmasıyla birlikte bu rakam yaklaşık 110 milyon TL’ye ulaştı. UEFA ile sürekli temas halinde olan sarı-lacivertliler, bazı maddi cezalar yese de borç yapılandırmadaki mücadelesine devam ediyor. Gözünü TFF’nin harcama limitlerindeki karara diken Fenerbahçe, transferdeki rotasını da TFF’ye göre şekillendirecek.(Sözcü)

Bir önceki yazımız olan Turgutluspor'un şampiyonluk kutlamalarına kaymakamlık soruşturma başlattı başlıklı makalemizde Spor, Turgutlu ve Turgutluspor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir