Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Animasyon dünyasının ilk başörtülü süper kahramanı Yaya Türkiye’de vizyona giriyor

BoBoiBoy süper kahraman serisinin ilk sinema filmi 18 Eylül’de Türkiye’de vizyona giriyor. Animasyon filminin bir diğer süper kahramanı ise başörtülü Yaya Yah, İslam dünyasından tam not aldı.Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle uzun bir süre kapalı olan ve vakaların azalmasıyla birlikte sinema sektöründe hareketlilik yeniden başladı.Malezya, Endonezya ve Tayland’da sinemalarda 4 milyondan fazla seyirciye ulaşan BoBoiBoy süper kahraman serisinin ilk sinema filmi 18 Eylül’de Türkiye’de vizyona giriyor. BoBoiBoy’un yaratacısı Monsta Stüdyoları’nın iletişim direktörü Faiz Zeynel Abidin, filmin Türkiye’de büyük bir ilgiyle takip edileceğini ve serinin ikinci filminin de Türkiye’deki gösterimini büyük bir heyecanla beklediklerini ifade etti. BAŞÖRTÜLÜ SÜPER KAHRAMAN YAYA YAH Animasyon filminde BoBoiBoy karakterindeki ilk başörtülü süper kahraman Yaya’da eşlik ediyor. İslam dünyasında büyük bir beğeni ile karşılanan süper kahraman Yaya Yah, çocukların da ilgisini çekiyor.

Bir önceki yazımız olan İsrail'de drone ile gökyüzünden uyuşturucu madde dağıtıldı başlıklı makalemizde Dünya, İsrail ve Tel Aviv hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir