Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Barcelona, takımdan ayrılmayı planlayan Lionel Messi ile görüşecek

Barcelona’dan ayrılığını talep eden Lionel Messi’nin hem babası hem de menajeri olan Jorge Messi, yarın öğle saatlerinde Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu ve yöneticilerle bir araya gelecek. Bartomeu Messi’nin babasına 2 yıllık bir sözleşme teklif edecek ve Arjantinli yıldızın kulüpte kalmasını isteyecek.Messi’yi temsilen babasının ve avukatlar ile menajerlerin olacağı toplantıda Messi tarafının hiçbir uzatma teklifini kabul etmesi beklenmiyor. TEK KONU AYRILIK Taraflar arasındaki toplantı yarın öğle saatlerinde Barcelona kulübünde yapılacak. Messi ekibinin tamamen ayrılık üzerine bir toplantı için hazırlık yaptığı ve Arjantinli’nin kulüpten ücretsiz ayrılması için konuşulacağı belirtildi. Barcelona Messi’nin ücretsiz ayrılmasına olanak sağlayan maddenin 30 Haziran’da sona erdiğini iddia etse de, Messi tarafı ise pandemi kaynaklı bu zaman diliminin uzadığını söylüyor. MANCHESTER’DAN NEW YORK PLANI Messi transferinde en güçlü taraf olan Manchester City ise Arjantinli için 3 değil, 5 senelik bir sözleşme hazırlıyor. 3 sene İngiltere’de oynaması planlanan Messi’nin daha sonra ise Manchester temsilcisinin kardeş kulübü olan New York City’ye gitmesi öngörülüyor. Bu zaman geldiğinde Messi 36 yaşında olacak.(Fanatik)

Bir önceki yazımız olan Başakşehir, Brighton'ın sol beki Bernardo'ya teklif yaptı başlıklı makalemizde Başakşehir, Hasan Ali Kaldırım ve Spor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir