Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Batı Karadeniz’de kurban kesimi hazırlıkları

Karabük Belediyesince, Kurban Bayramı dolayısıyla mezbaha ve canlı hayvan pazarında önlemler alındı.Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Melise köyü yakınlarında bulunan mezbaha ve yakınında kurulan canlı hayvan pazarında Kovid-19 nedeniyle ek tedbirler uygulanacak.Kurban Bayramı öncesi gerek kurbanlık satışı gerekse kurban kesimiyle ilgili son hazırlıklar koronavirüs tedbirleri kapsamında tamamlandı.Hayvan pazarının dışında satış yapılması yasaklandı. Yasağa uymayanlara cezai işlem uygulanacak. Kurbanlık satışı yapılan alanda denetimler Veteriner Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılacak.Kurbanlarını kestirmek isteyenler için bayram süresince belediye ekiplerince belediye mezbahasında ücretsiz kesim gerçekleştirilecek.

Bir önceki yazımız olan KARDEMİR'den 'genel kurul' açıklaması başlıklı makalemizde Ekonomi, Hüseyin Çağrı ve Kamil Güleç hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir