Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Beşiktaş’ın rakibi PAOK’un başkanı Savvidis ortamı gerdi: Yaşananları göz önüne aldığımızda maçın önemi büyüyor

Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu’nda Yunanistan temsilcisi PAOK ile kozlarını paylaşacak. Siyah beyazlı ekibin maçı öncesi Yunanistan’da ortamı geren açıklamalar devam ediyor.Türkiye’nin Oruç Reis sismik araştırma gemisi için Akdeniz’de Navtex ilan ederek, Doğu Akdeniz’deki petrol ve doğal gaz sondajı yapmak için görevlendirmesinin ardından Komşu’da ülkemize karşı başlayan negatif tutum, futbolda da yankılanmayı sürdürüyor. PAOK’un başkanı Ivan Savvidis, maç öncesinde oyuncularına seslendi ve yaşananların ekstra motivasyon nedeni olması gerektiğini belirtti. Savvidis, ‘Beşiktaş maçı, bu takımın hedefleri için çok büyük önemli olan bir maç ve günümüzde yaşananları göz önüne aldığımız da, önemi daha da büyüyor’ ifadelerini kullandı. ‘TÜM YUNANİSTAN’I TEMSİL EDİYORUZ’ Savvidis yazılı mesajında, ‘Hepinizin hem sağlığınıza çok dikkat etmesini, hem de Beşiktaş maçına çok dikkat etmesini istiyorum. 2 pozitif vaka yaşandı, daha dikkatli olmalı ve gereksiz seyahatlerden kaçınmalıyız. Beşiktaş maçı, bu takımın hedefleri için çok büyük önemli olan bir maç ve günümüzde yaşananları göz önüne aldığımız da, önemi daha da büyüyor. Politika başka, futbol başka ancak o gün şunu hatırlamalısınız; PAOK, tüm Yunanistan’ı temsil ediyor’ ifadelerini kullandı. TEK MAÇ ÜZERİNDEN OYNANACAK Beşiktaş, pandemi nedeniyle tek maç üzerinden oynanacak turda 25 Ağustos Salı günü saat 21:00’de Yunanistan deplasmanına çıkacak. SİLAHLA SAHAYA GİRMİŞTİ Yunanistan’da 2018 yılında oynanan PAOK – AEK karşılaşması 0-0 iken, maçın son dakikalarında PAOK’tan Fernando Varela’nın golü iptal edilince olaylar çıkmış, PAOK Başkanı Ivan Savvidis de belinde silahla sahaya girmişti.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Futbol Federasyonu, 1 Eylül'de Olağan Genel Kurul düzenleyecek başlıklı makalemizde Eylül, Spor ve Türkiye Futbol Federasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir