Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Eski İtalya Başbakanı Berlusconi, koronavirüse yakalandı

İtalya’nın eski başbakanlarından Silvio Berlusconi’nin koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığı bildirildi. Berlusconi’nin özel doktoru Alberto Zangrillo 84 yaşındaki Berlusconi’nin koronavirüse yakalandığını ve konutunda izole olduğunu açıkladı. Zangrillo açıklamasında, ‘Berlusconi, şu anda Arcore’daki evinde karantinada. Herhangi bir semptom yok. 14 gün karantinada kalacak’ dedi.Zangrillo, Berlusconi’ye, yakın dönemde İtalya’da Kovid-19 vakalarının hızla arttığı Sardinya adasında bulunmasından ötürü test yapıldığını ifade etti. KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF OLAN BRIATORE İLE BİR ARAYA GELMİŞTİ Silvio Berlusconi, ağustos ayında vakaların arttığı Sardinya adasında görülmüştü. Berlusconi burada, daha sonra Kovid-19’a yakalandığı ortaya çıkan arkadaşı iş adamı Flavio Briatore ile bir araya gelmişti. Berlusconi’ye o dönem yapılan test sonucu negatif çıkmış, Briatore’nin test sonucu ise pozitif çıkmış, tedavi altına alınmıştı.

Bir önceki yazımız olan Son Dakika: ABD'den tüm taraflara Doğu Akdeniz'de tansiyonu düşürme çağrısı başlıklı makalemizde Amerika Birleşik Devletleri, Doğu Akdeniz ve Dünya hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir