Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Fenerbahçe, FIFA’nın başlattığı taraftar anketinde Galatasaray’a fark attı

FIFA sosyal medyada başlattığı ankette ‘Hangi takım daha tutkulu taraftara sahip?’ sorusunu sordu ve takipçilerine Fenerbahçe ile Galatasaray seçeneklerini sundu.Takipçilerin büyük ilgi gösterdiği ankette, sarı lacivertliler yüzde 57,3 oy alırken, sarı kırmızılılar yüzde 42,7’de kaldı. Ezeli rakipler arasındaki yüzde 15’lik fark dikkat çekti. 1 MİLYON 500 BİNİN ÜZERİNDE KATILIM TSİ 15.00’de başlayan anket 12 saat sürdü ve gece saat 3’te sona erdi. Anketin ilk saatinde 200 bin kişi katılım gösterirken 12 saatin sonunda katılım sayısı 1 milyon 500 bin kişinin üzerine çıktı. ‘HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK’ FIFA’nın anketi başlatmasının ardından iki takım arasında göndermeli twitler atılmıştı. Galatasaray, 4 yıldız görseli bulunan paylaşımına ‘Herkes rütbesini bilecek’ notunu düşmüştü. ‘TUTKU DEPLASMANI EVE ÇEVİRMEKTİR’ Fenerbahçe ise anket paylaşımını alıntılayıp ‘Tutku, deplasmanı eve çevirmektir. Tutku kiminin rüyası kiminin kabusu olmaktır’ ifadelerine yer vermişti.

Bir önceki yazımız olan Lyon, Fenerbahçeli Gustavo için teklifini 8,5 milyon euroya yükseltti başlıklı makalemizde Fenerbahçe, Luiz Gustavo ve Lyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir