Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Hindistan’da bir kadından 54 kilogram tümör çıkarıldı

Yeni Delhi’de Indraprastha Apollo Hastanelerinde 18 Ağustos’ta yapılan 3 buçuk saatlik operasyonla çıkarılan tümörün 52 yaşındaki kadının ağırlığının neredeyse yarısı kadar olduğu ifade edildi. SON AYLARDA HIZLA ŞİŞMANLADI Kadının son aylarda hızla şişmanlayarak 106 kilograma kadar çıktığı, nefes almakta, yürümekte zorlandığı ve karın bölgesinde geçmeyen ağrılarının olduğu belirtildi.Ameliyat ekibinden Arun Prasad, ’30 yılı aşkın süren cerrahi deneyimim sırasında bir kişinin vücut ağırlığının neredeyse yarısı kadar bir tümörün varlığına hiç rastlamamıştım.’ değerlendirmesini yaptı. Geleneksel cerrahi yöntemle çıkarılan tümörün iyi huylu olduğu belirtildi. Tümörün, bugüne kadar dünyada çıkarılan en büyük yumurtalık uru olduğu düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Son Dakika: Rusya ile Türkiye arasında S-400 sevkiyatına yönelik ikinci anlaşma imzalandı başlıklı makalemizde Ekonomi, S 400 ve Türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir