Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

İsrail’de binlerce kişi, Başbakan Netanyahu’nun aleyhinde gösteri düzenledi

İsrailliler, hükümetin yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadeleyi kötü yönettiği gerekçesi ve hakkındaki yolsuzluk davası nedeniyle Başbakan Binyamin Netanyahu’nun istifa etmesi talebiyle konutu önünde gösteri düzenledi. NETANYAHU ALEYHİNE SLOGANLAR ATILDI Yedioth Ahranoth gazetesinin haberine göre, yüzlerce gösterici, Kovid-19’la mücadeleyi kötü yönetmekle ve yolsuzlukla suçladıkları Netanyahu aleyhine sloganlar attı. BİR GRUP GÖSTERİCİ DE BAŞBAKAN’A DESTEK VERDİ Öte yandan Netanyahu taraftarı bir grup gösterici ise Başbakan’a desteklerini ifade etmek için toplandı. İsrail polisi, Netanyahu taraftarları ve muhalifleri arasında olası çatışmaları önlemek için alanda hazır bulundu.İsrail’in farklı kentlerinde geçen hafta da Netanyahu karşıtı gösteriler düzenlenmişti.

Bir önceki yazımız olan Dünya Sağlık Örgütü: Koronavirüs pandemisinin çok uzun sürmesini bekliyoruz başlıklı makalemizde Aralık, Çin Halk Cumhuriyeti ve Dünya hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir