Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Kanye West, Grammy ödülünün üzerine tuvaletini yaptı

Ünlü rapçi Kanye West, Grammy ödülünü klozete koyup üzerine tuvaletini yaptı. Bu görüntü sonrasında büyük tepki çeken West’in tuvaletini protesto amaçlı yaptığı tahmin ediliyor. Kanye West, Grammy ödülünün üzerine tuvaletini yaptığı bir video Instagram hesabından yayınladı. West, Grammy ödülünün üzerine tuvaletini yaptığı videoyu ‘İnan bana, durmayacağım!’ notuyla paylaştı. West’in paylaştığı video kullanıcılar tarafından ‘iğrenç’ olarak karşılandı. West, videoyu yayınlamasından ötürü üzgün olmadığını da belirtti. PROTESTO ETTİ Kanye West kısa süre önce Afrikalı-Amerikalıların pastadan adil şekilde pay almadığını söylemişti. Kanye West beyazlar tarafından yönetilen şirketlerde kullanıldıklarını belirterek NBA ve müzik dünyasını örnek göstermişti. Kanye West, NBA ve müzik dünyasına seslenerek ‘Birlikte duralım’ çağrısı yapmıştı.

Bir önceki yazımız olan Koronavirüs aşı adayının klinik denemelerinde hafif ve orta dereceli yan etkilere rastlandı başlıklı makalemizde Amerika Birleşik Devletleri, Dünya ve İlaç hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir