Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Karabük Valisi Gürel, maske takan çocuklara kitap hediye etti

KARABÜK Valisi Fuat Gürel, denetimler sırasında kendisine selam veren çocuklara, maske takıp, örnek oldukları için kitap hediye etti. Vali Gürel, ‘Kitapları okuyup, özetini iyi anlatırsanız sizlere başka bir sürprizim olacak’ dedi.Karabük Valisi Fuat Gürel, koronavirüs salgınından vatandaşları korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla alınan kararların sahadaki uygulamalarını yerinde denetledi. Vali Fuat Gürel, Karabük İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz ve görevlilerle Kıbrıs Şehitleri ile Kemal Güneş Caddesi üzerinde bulunan iş yerlerinde denetim yaptı.VALİLİĞE DE DAVET ETTİDenetimler esnasında yoldan geçen 3 çocuk, Vali Fuat Gürel’e selam verdi. Çocuklarla kısa süre sohbet eden Vali Gürel, çocuklara maske takıp, örnek oldukları için kitap ve maske hediye etti. Çocuklardan kitapları okumalarını ve valiliğe gelmelerini isteyen Vali Gürel, ‘Kitapları okuyup, özetini iyi anlatırsanız sizlere başka bir sürprizim olacak’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Karabük'te kamyonun çarptığı bisikletin sürücüsü öldü başlıklı makalemizde Eskipazar, Güncel ve Karabük hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir