Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Milletvekili Tunç’tan inceleme

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız beldesinde ziyaretlerde bulunarak yapılan yatırımları inceledi.Tunç, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, salgın döneminde bir taraftan sağlığı korumak için gerekli tedbirleri aldıklarını, bir taraftan da yatırımlara devam ettiklerini belirtti.Kozcağız’daki hizmetlerin de hızla devam ifade eden Tunç, şunları kaydetti: ‘Beldemizde iki baraj, Bartın-Karabük yolu üzerindeki Kirazlıköprü barajıyla birlikte tamamlandı. Bartın bugün yağmurlarda rahat uyuyabiliyorsa ve hiç endişe etmiyorsa bu Kozcağız’da yapılan iki baraj ile Kirazlıköprü Barajı sayesindedir. O nedenle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye ne kadar teşekkür etsek azdır.’Tunç, başlattıkları yol çalışması ile de ulaşım problemini çözerek, beldeyi Karadeniz sahil yolunun bir kavşak noktası yapmak istediklerini sözlerine ekledi.Tunç’a ziyaretinde AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman ve AK Parti Kozcağız Belde Başkanı Orhan Acıbal da eşlik etti.

Bir önceki yazımız olan 8. Sinemasal Film Festivali başladı başlıklı makalemizde Eylül, Film Festivali ve Haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir