Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Nişana katılan 13 kişide virüs tespit edildi, pazar yeri kapatıldı

TOKAT’ın Artova ilçesinde nişana katılan 13 kişide koronavirüs tespit edilince, ilçedeki pazar yeri kapatıldı.Artova’da, ilçe dışından misafirlerin de katıldığı bir nişan töreni sonrası 13 kişide koronavirüs tespit edildi. Bunun üzerine Artova Belediyesi, pazar yerlerinin kapatılması için Tokat Valiliği’ne başvurdu. Valilik tarafından alınan kararla ilçede pazartesi günleri kurulan sebze ve meyve pazarı kapatıldı. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından görevlendirilen filyasyon ekibinin yaklaşık 150 kişiyi evinde izole ettiği öğrenildi. Artova Belediyesi ekipleri ise ilçe merkezinde cadde ve sokaklarımızda dezenfekte çalışmalarını artırdı.

Bir önceki yazımız olan Ayasofya açılışına katılanlara hakaret eden Saadet Partisi üyesi serbest bırakıldı başlıklı makalemizde Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi, Aydın Doğan Vakfı ve Hilal Kaplan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir