Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Ötanazi talebi reddedilen hasta, kendi fişini çekip sosyal medyadan yayınlayacak

Fransa’da sıra dışı olayı konuşuyor. Ölümcül hastalığı olan 57 yaşındaki Alain Cocq adlı kişi ölümünü sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayınlayacağını açıkladı.Tedavi edilemez bir hastalığa sahip olan Cocq, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un, ölümcül başka bir kişinin ötanazi talebini reddetmesine tepki gösterdi. Aynı hastalıktan muzdarip olan Cocq, ölümünü sosyal medyada canlı yayınlayacağını duyurdu. CANLI YAYINDA FİŞİNİ ÇEKECEK Cocq’un tüm tedavileri reddettiğini, yiyecek ve içecek de tüketmeyeceğini belirtildi. Atardamar duvarlarının birbirine yapıştığı nadir bir hastalığı olan Alain Cocq, bir haftadan az bir zamanının kaldığını ve kendi fişini çekip ölümünü yarın sabah sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayınlayacağını söyledi. MACRON’A METKUP GÖNDERDİ Cocq’un, kendisine huzur içinde ölmesini sağlayacak bir madde verilmesini sorduğu bir mektubu Macron’a gönderdiği, ancak Macron’un ‘ Bu kabul edilemez. Fransız yasaları altında buna izin verilmez’ ifadeleriyle kendine cevap verdiğini açıkladı. Cocq’un, Fransa’daki ölümcül hastalığı olan ve istekleri doğrultusunda ölmelerine izin verilemeyen hastaların durumuna dikkat çekmek için bu yola başvurduğunu ifade etti.

Bir önceki yazımız olan İsrail'de drone ile gökyüzünden uyuşturucu madde dağıtıldı başlıklı makalemizde Dünya, İsrail ve Tel Aviv hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir