Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Pakistan’da muson yağmurları etkisini sürdürüyor: 24 ölü

Pakistan’da etkisini sürdüren muson yağmurlarının yol açtığı sel ve toprak kaymaları Khyber Pakhtunkhwa eyaletinde son 24 saatte en az 24 kişinin ölümüne neden oldu. Bölge Afet Yönetim Kurumu (PDMA), şiddetli yağışlar ve seller sonucunda 4 evin tamamen yıkıldığını, 46 evin hasar gördüğünü ve çok sayıda köyün sular altında kaldığını bildirdi. Hayatını kaybedenlerden 4’ünün Swat bölgesinde sel sonucu yaşamını yitirdiği belirtildi. Bölgedeki tüm oteller ve turistik noktalar kapatılırken yerel yetkililer bölgede bulunanlara kendi şehirlerine dönmelerini ve durum normale dönene kadar Swat Vadisi’ni ziyaret etmemelerini istedi. BİRÇOK KARA YOLUYLA BAĞLANTI KESİLDİ Gilgit-Baltistan’da sel sonucu meydana gelen toprak kayması nedeniyle bağlantı yolları kapanırken Phander bölgesine de kara yolu bağlantısı tamamen kesildi.

Bir önceki yazımız olan ABD'de polisin, kafasına poşet geçirdiği siyahi vatandaşı boğduğu anlara ait görüntüler ortaya çıktı başlıklı makalemizde Amerika Birleşik Devletleri, Dünya ve New York hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir