Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Son Dakika: Merkez Hakem Kurulu’nun yeni başkanı Serdar Tatlı oldu

Türkiye Futbol Federasyonu, bugün yaptığı toplantıda Merkez Hakem Kurulu’nun yeni başkanını ve üyelerini belirledi. Yapılan toplantı sonunda başkanlığa eski hakem Serdar Tatlı getirilirdi. Tatlı’nın başkanlığındaki Merkez Hakem Kurulu’nun üyeleri ise, Metin Tokat, Erol Ersoy, Kadir Tozlu, Mahmut Çetiner, Mustafa Kamil Abitoğlu, Hikmet Özsüzoğlu, Ahmet Erdoğan ve Nedim Göklü’den oluşuyor. 14 YIL HAKEMLİK YAPTI 1966 yılında Şanlıurfa’da doğan Serdar Tatlı, 1992-2006 yılları boyunca 14 yıl 2. Lig, 1. Lig ve Süper Lig seviyesinde hakemlik yaptı. ALP’İN YERİNE GELDİ Geçtiğimiz günlerde eski Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, Türkiye Futbol Federasyonu’na istifasını sunmuştu.

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe'nin ilgilendiği Malang Sarr, Chelsea ile 4 yıllığına anlaştı başlıklı makalemizde Chelsea, Emre Belözoğlu ve Fenerbahçe hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir