Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Son Dakika: Türkiye’de maçlar ekim ayından itibaren yüzde 30 seyirci kapasitesiyle oynanacak

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun Riva’daki toplantısı sona erdi. Ekim ayından itibaren maçların yüzde 30 seyirci kapasitesiyle oynanacağı öğrenildi. Açıklamada ‘Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Riva’da bugün yaptığı toplantıda Ekim ayından itibaren futbol müsabakalarının sınırlı sayıda seyirciyle oynanması kararını vermiştir’ ifadelerine yer verildi. LOCALARIN KULLANIMI SERBEST OLACAK Açıklamada locaların kullanımının serbest olacağına dair bilgiler de yer aldı ve ‘Bu kapsamda; TFF Sağlık Kurulu’nun protokolü ile belirlenen tüm sağlık tedbirleri uygulanmak şartıyla müsabakalara tribün kapasitesinin yüzde 30’u kadar seyirci alınacak olup locaların kullanımı da serbest bırakılacaktır’ denildi. ATEŞ ÖLÇÜMÜ YAPILACAK Karşılaşmalara kontrol çerçevesinde ateş ölçümü yapılarak giriş yapılacak. TFF, bu konuya ise ‘Stadyumlara ateş ölçümü yapılarak alınacak tüm seyircilerin tribünlerde sosyal mesafeye uyması ve maske takması zorunlu olacaktır. Müsabakalara seyirci alınması ile ilgili tüm detaylar daha sonra ilan edilecek’ sözleriyle değindi.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Futbol Federasyonu, genç oyuncuların oynayacağı B Takımlar Ligi'ni kuruyor başlıklı makalemizde Riva, Spor ve Türkiye Futbol Federasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir