Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Tahrik etmeye devam ediyorlar! Yunan Cumhurbaşkanı, 13 Eylül’de Meis Adası’na ayak basacak

Yunanistan’dan Doğu Akdeniz’de gerilimi artıracak yeni bir hamle geldi. Yunanistan Cumhurbaşkanı Katerina Sakellaropoulou, Meis Adası’nın kurtuluşunun 77. yıldönümü olan 13 Eylül tarihinde adayı ziyaret edecek.Türkiye ve Avrupa Birliği’nin (AB) diyalog çağrılarına uymayarak Doğu Akdeniz’de tansiyonu yükseltecek yeni bir hamle geldi. Yunan Ekathimerini’nin geçtiği habere göre; Cumhurbaşkanı Katerina Sakellaropoulou 13 Eylül tarihinde Meis Adası’nı ziyaret edecek. Ekathimerini, Sakellaropoulou’nun Meis’e yapacağı ziyaretin tarihinin, adanın kurutuluşunun 77. yıldönümüne denk geldiğini aktardı. TRT WORLD ADA’DAKİ ASKERİ FAALİYETLERİ GÖRÜNTÜLEDİ Öte yandan TRT World, Meis Adası’nın karşısında yer alan Antalya’nın Kaş ilçesine kurduğu özel kameralarla, Yunan Ordusu’nun adadaki askeri faaliyetlerini kayıt altına aldı.

Bir önceki yazımız olan Cenazeye katılanlara uzun namlulu silahlarla saldıran şahıslar, 6 kişiyi öldürüp 15 kişiyi de yaraladı başlıklı makalemizde Dünya, Haber ve Meksika hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir