Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Ticarete atılan eski Galatasaraylı Wesley Sneijder, 15 milyon euro kaybetti

Galatasaray’ın eski futbolcusu Wesley Sneijder, biyografisinde, mali durumu ve gelecek planlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Şimdiye kadar dolu dolu yaşadığını belirten eski yıldız, Türkiye’deki inşaat yatırımının da aralarında bulunduğu bazı ticari girişimler nedeniyle 10-15 milyon euro kaybettiğini söyledi. ‘KORKUNÇ AMA ÖLÜMCÜL DEĞİL’ Biyografi kitabında, ekonomik olarak işlerin aniden ters gittiğini dile getiren Sneijder, ‘Şu anda İbiza’daki restoranımı yeniliyoruz. Ama tabii bu yatırım işe yaramıyor. Türkiye’de yeni dairelere yatırım yaptım. Bu proje halen devam ediyor. Yatırımlarımdan birçok şekilde 10-15 milyon euro para kaybettim. Evet korkunç ama ölümcül değil. Şimdi çok fazla bir gelir olmasa da hala ayaktayım. Daha 36 yaşındayım ve devam ediyorum’ ifadelerine yer verdi.

Bir önceki yazımız olan Beşiktaşlı eski yıldız Guti, teknik direktörlüğünü yaptığı Almeria'dan ayrılıyor başlıklı makalemizde Futbol, Guti Hernández ve İspanya hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir