Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Tokat’ta yol düzenleme çalışması

Tokat Belediyesi tarafından başlatılan yol düzenleme çalışmaları devam ediyor.Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kent merkezi Uzuseki Sokak’ta bir süre önce başlatılan çalışmaları yerinde inceleyerek, yaklaşık 10 gün içinde çalışmaların tamamlanarak yolun trafiğe açılacağını söyledi.Tokat’ın en eski mahallelerinden biri olan Erenler Mahallesi Uzunseki Sokak’ta çalışmaların devam ettiğini anlatan Eroğlu, ‘2020 yılı ilk aylarında gerçekleştirdiğimiz mahalle buluşmalarında tüm mahalle sakinlerimizin istek ve temennileri doğrultusunda çalışma takvimimizi belirlemiştik. Bu planımıza göre mahallelerimizin önceliklerini tamamlıyoruz. Yaklaşık 650 metre uzunluğundaki bu sokağımızın yol ihtiyacını gidermek amacıyla, önce altyapı çalışmalarını başlattık ve şu anda üst kısımda çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Mevcut parkelerini sökerek mekanik malzemelerini serecek ve yeniden yolumuzu hazır hale getireceğiz.’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Son dakika haberi... Tokat'ta uyuşturucu operasyonu başlıklı makalemizde Erbaa, Güncel ve Pazar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir