Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Vali Gürel’den ziyaret

Karabük Valisi Fuat Gürel, Eskipazar ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.Gürel, ilk olarak beraberindeki Eskipazar Kaymakam Vekili ve Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Engin Köktürk ve diğer yetkililer ile Hadrianaupolis antik kentine geldi.Antik kentte kazı çalışmaları sonrasında çıkartılan eserlerin inceleneceği laboratuar ve eserlerin depolanacağı eser deposunun devam eden inşaat çalışmalarında ve çevre düzenlemesi çalışmalarında incelemelerde bulunan Vali Gürel, kazı sorumlusu KBÜ Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Dç. Dr. Ersin Çelikbaş’tan bilgi aldı.Gürel daha sonra ilçede faaliyet gösteren bir su fabrikası ile damızlık yumurta üretimi gerçekleştirecek kümesin inşaat alanında da incelemelerde bulundu.

Bir önceki yazımız olan Kaymakam Türköz'den ziyaretler başlıklı makalemizde Devlet Hastanesi, Güncel ve Haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir