Son Dakika Canlı Maç Sonuçları, Son Dakika Spor Haberleri, Son Dakika Dünya Haberleri, Son Dakika Tokat Haberleri, Son Dakika Karabük Haberleri

Yüzündeki morluklarla görüntülenen Rihanna, hayranlarını korkuttu! Danışmanı işin iç yüzünü açıkladı

Şarkıları ve markasıyla adından söz ettiren Rihanna bu sefer yüzündeki morluklarla gündeme geldi. Ünlü şarkıcı suratındaki izleri kapatmaya çalışsa da hayranlarının gözünden kaçmadı. Rihanna’nın danışmanı, şarkıcının elektrikli scooter’dan düştüğünü ve izlerin bu yüzden meydana geldiğini açıkladı. DİKKAT ÇEKMEMEK İÇİN GÖZLÜK TAKTI Bir süredir yeni albümü erteleyen ve kendi markasına yoğunlaşan İngiltere’nin ‘en zengin kadın müzisyeni’ unvanını alan Rihanna son haliyle şaşırttı. Rihanna geçtiğimiz akşam ABD’nin Santa Monica eyaletinde yüzündeki morlukla magazin muhabirlerinin objektifine takıldı. Koronavirüs korkusuyla ortalarda görünmeyen Rihanna’nın dikkat çekmemek için gözlük taktığı görüldü. Rihanna’nın danışmanı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şarkıcının birkaç gün önce elektrikli scooterdan düştüğünü ve aldığı darbe nedeniyle yüzünde morluk meydana gediğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Rus yapımı roket, atış yapacak olan askerin omzunda patladı! Korku dolu anlar kamerada başlıklı makalemizde Dünya, Haber ve Rusya hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir